Drodzy Uczniowie,
serdecznie zachęcamy do udziału w akcji charytatywnej pod hasłem „Trójka dla Domu Dziecka”, organizowanej przez SKW.
W dniach 06.05.2026 – 27.05.2026 prowadzimy zbiórkę słodyczy oraz słonych przekąsek dla Dzieci z Domu Dziecka ze Strobowa. To doskonała okazja, aby podzielić się dobrem i sprawić innym radość.

Zebrane produkty można przynosić do:
p. Anny Duch, p. Małgorzaty Obłąkowskiej – Puszek, p. Agaty Cichockiej p. Marty Wietrak, p. Moniki Kowalewskiej, p. Kingi Jagodzińskiej p. Bartłomieja Deca oraz Wolontariuszy.

Liczymy na Wasze zaangażowanie i otwarte serca!

Organizator
Szkolne Koło Wolontariatu

Podziel się z innymi