Przedstawiamy Nataszę Sumacher, uczennicę klasy 8a. Natasza przez trzy kolejne lata zdobywała tytuł laureatki miejskich eliminacji konkursu recytatorskiego „Mała Syrenka”. Każdego roku z sukcesem reprezentowała nasze miasto podczas kolejnego etapu konkursu w Warszawie, prezentując wysoki poziom umiejętności recytatorskich oraz wielką wrażliwość artystyczną.
Do konkursów przygotowywała się pod opieką nauczycielki języka polskiego, pani Małgorzaty Bronisz-Rzepeckiej.
Gratulujemy Nataszy wytrwałości, talentu i pięknych osiągnięć. Życzymy kolejnych sukcesów oraz rozwijania swojej pasji w następnych latach!
