Dzień Dziecka w klasie I c to czas bez pośpiechu, pełen radości, energii, dobrej zabawy 🥰Rodzice naszych uczniów zorganizowali kreatywne, wspólne zabawy na świeżym powietrzu🦋Zadania do wykonania, zagadki i hasła do rozwiązania to doskonała okazja do nabywania nowych umiejętności przez zabawę💖Uczniowie zostali Dzielnymi Odkrywcami i Zdobyli Skarb💝W klasie czekała kolejna niespodzianka gofry z owocami 🍌🍒🍇samodzielnie przygotowane przez dzieci.Bardzo dziękujemy za tak pięknie przygotowany Dzień Dziecka Rodzicom z Trójki Klasowej❤️



































