Grupa nauczycieli realizująca program mobilności edukacyjnej w Macedonii Północnej – już na stanowiskach.
Pierwsze godziny to wizyta w partnerskiej szkole, poznanie organizacji pracy, jak również infrastruktury tej bałkańskiej placówki oświatowej, rozmowy z nauczycielami i obserwacja zajęć prowadzonych przez macedońskich pedagogów. Przyjazna atmosfera tego spotkania, pierwsze pytania i wnioski, wymiana spostrzeżeń – tak realizują się założenia programowe projektu.
Cała grupa projektowa jest już w komplecie.

Powodzenia!

Podziel się z innymi