Mateusz Wlazło, uczeń klasy 8a, już drugi rok z rzędu wziął udział w Powiatowym Dyktandzie. W XIX edycji konkursu osiągnął ogromny sukces, zdobywając tytuł laureata II miejsca.
Do konkursu przygotowywał się pod opieką nauczycielki języka polskiego, pani Małgorzaty Bronisz-Rzepeckiej.
Serdecznie gratulujemy Mateuszowi tego wspaniałego osiągnięcia. Cieszymy się z jego sukcesu i życzymy mu kolejnych powodów do dumy oraz dalszych sukcesów w zmaganiach z językiem ojczysty
