Wyniki konkursu plastycznego „Moja biblioteka” Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. Projekt „Wypożyczalnia skrzydeł” w klasach III. Wręczenie nagród miało miejsce w bibliotece 24.06.26r. o godz. 11.30. Nagrody wręczyła p. Dominika Noszczak – Bielak, wicedyrektor szkoły.

Nagrodzeni:

Kacper Kamyczek 3a

Antonii Kołakowski 3e

Hanna Caban 3e

Otylia Zmorzyńska 3b

Wyróżnieni:

Leon Dziok kl. 3e

Hanna Wojtkiewicz 3e

Zuzanna Stachowiak 3e

Oliwier Tkacz 3b

Kaja Leśniewicz 3b

Marcelina Jagiełło 3a

Dominika Opalińska 3a.

Wystawa prac w bibliotece szkolnej.

Zapraszamy

Podziel się z innymi