
Wyniki konkursu plastycznego „Moja biblioteka” Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. Projekt „Wypożyczalnia skrzydeł” w klasach III. Wręczenie nagród miało miejsce w bibliotece 24.06.26r. o godz. 11.30. Nagrody wręczyła p. Dominika Noszczak – Bielak, wicedyrektor szkoły.
Nagrodzeni:
Kacper Kamyczek 3a
Antonii Kołakowski 3e
Hanna Caban 3e
Otylia Zmorzyńska 3b
Wyróżnieni:
Leon Dziok kl. 3e
Hanna Wojtkiewicz 3e
Zuzanna Stachowiak 3e
Oliwier Tkacz 3b
Kaja Leśniewicz 3b
Marcelina Jagiełło 3a
Dominika Opalińska 3a.
Wystawa prac w bibliotece szkolnej.
Zapraszamy
